Clubul de Ciclism Galati
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyMar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyVin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyMier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyMier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyDum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyDum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptySam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptySam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking EmptyVin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking

In jos

Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking Empty Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking

Mesaj  Vizitato Mier Sept 19, 2012 1:45 am

Mountain Bike inseamna explorarea unor teritorii noi si provocarea limitelor fizice si de confort. Mountain bike inseamna libertate si forta. Pentru iubitorii acestui sport avem o noua provocare: Zemes. Fii alaturi de noi la prima editie a competitiei Mountain Bike Zemes si ajuta-ne sa plasam Zemesul pe harta ciclismului romanesc.

Asociatia Activ Moinesti organizeaza in data de 6 octombrie prima competitie de mountain biking din Zemes, judetul Bacau. Competitia va presupune doua trasee, unul de 35 km – dificultate medie, iar al doilea de 65 km – dificultate medie sporita. Participantii vor avea parte de un peisaj mirific pe cele doua trasee, care imbina dealurile Zemesului si ale Moinestiului, cu poteci prin paduri dense de foioase si conifere, dar si zone mai abrupte in care concurentii experimentati isi pot testa aptitudinile. La acest eveniment sunt asteptati toti cei care iubesc mixul dintre natura si biking. Se pot inscrie, la cele 7 categorii existente, ciclisti care au peste 15 ani, dar si seniori, care vor sa le demonstreze celorlati ca sportul nu are varsta. Mai multe informatii puteti gasi pe pagina de Facebook a Asociatiei Activ Moinesti.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum