Clubul de Ciclism Galati
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyMar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyVin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyMier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyMier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyDum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyDum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptySam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptySam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! EmptyVin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

3 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Mier Mai 11, 2011 11:27 am

la 8-8 si 15 la bac ,cu bani(10 lei) de trecut cu BAcu...

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Mier Mai 11, 2011 8:25 pm

Imi pare super rau ca nu pot sa ajung,dar poate mai facem una

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Joi Mai 12, 2011 12:59 am

octav a scris:Imi pare super rau ca nu pot sa ajung,dar poate mai facem una

poate ploua Smile)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Joi Mai 12, 2011 2:21 am

Vedeti ca acolo eu sunt mosier.Iar plec de acasa iar va faceti de cap ?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Joi Mai 12, 2011 8:47 am

Primim si cateva detalii referitoare la aceasta tura din 15 Mai ?!?
Multumesc anticipat!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Joi Mai 12, 2011 10:13 am

Cristi a scris:Primim si cateva detalii referitoare la aceasta tura din 15 Mai ?!?
Multumesc anticipat!

vreo 80km dus-intors.. cu putin 10-15km de off - din ce am inteles eu

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Joi Mai 12, 2011 8:40 pm

Tura se poate face si invers.Cu 10-15 km de asfalt si restul off sau doar 3 km de asfalt.Scapi de claxoane ,trafic...
Oricum cine face urcarea aia prin cariere e bicla pana sus sub tuguiatu ,are multa bere de la mine. Shocked

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Vin Mai 13, 2011 5:31 am

Maus a scris:Tura se poate face si invers.Cu 10-15 km de asfalt si restul off sau doar 3 km de asfalt.Scapi de claxoane ,trafic...
Oricum cine face urcarea aia prin cariere e bicla pana sus sub tuguiatu ,are multa bere de la mine. Shocked


Smile) merge merge, nu stiu despre ce urcare e vb ca nu am mai fost pe acolo dar.... SPERANTA MOARE ULTIMA Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Vin Mai 13, 2011 2:05 pm

M-ar tenta si pe mine, cam care ar fi traseul? Nu de alta, dar eu sunt din Greci, chiar unde trebuie Very Happy
O harta cu un traseu aproximativ m-ar ajuta mult ca sa spun daca vin si unde ne gasim.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Sam Mai 14, 2011 1:04 am

Mihai a scris:M-ar tenta si pe mine, cam care ar fi traseul? Nu de alta, dar eu sunt din Greci, chiar unde trebuie Very Happy
O harta cu un traseu aproximativ m-ar ajuta mult ca sa spun daca vin si unde ne gasim.

nu stiu cum sa desenez harta:) nu stiu pe unde trecem , stiu doar ca mergem ... daca aflu ceva scriu aici

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Sam Mai 14, 2011 1:25 am

Mihai a scris:M-ar tenta si pe mine, cam care ar fi traseul? Nu de alta, dar eu sunt din Greci, chiar unde trebuie Very Happy
O harta cu un traseu aproximativ m-ar ajuta mult ca sa spun daca vin si unde ne gasim.


zaclau-vacareni -uncavita-trecem muntii-greci-macin -jijila -bac

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty woooow

Mesaj  Vizitato Dum Mai 15, 2011 7:08 am

45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Admin Dum Mai 15, 2011 7:32 am

illie_alex a scris:45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

detalii...ceva? cati ati fost (eventual cine), cat timp v-a luat... povesteste-ne! Smile

Admin
Admin

Mesaje : 11
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/05/2011

http://www.clubciclism.ro

Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Dum Mai 15, 2011 7:40 am

Admin a scris:
illie_alex a scris:45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

detalii...ceva? cati ati fost (eventual cine), cat timp v-a luat... povesteste-ne! Smile

am plecat din Gl 3 neam mai intalnit cu unul deci 4... cam 100km dus intors vreme frumoasa soare arzator ... la 8:15 am trecut cu bacul si la 18:00 am ajus pe malul dunarii in Gl Smile) , prea tare , prea beton :X, as face drumul asta de 3 ori pe saptamana daca as avea cu cine :X

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Dum Mai 15, 2011 7:59 am

illie_alex a scris:
Admin a scris:
illie_alex a scris:45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

detalii...ceva? cati ati fost (eventual cine), cat timp v-a luat... povesteste-ne! Smile

am plecat din Gl 3 neam mai intalnit cu unul deci 4... cam 100km dus intors vreme frumoasa soare arzator ... la 8:15 am trecut cu bacul si la 18:00 am ajus pe malul dunarii in Gl Smile) , prea tare , prea beton :X, as face drumul asta de 3 ori pe saptamana daca as avea cu cine :X

greu traseul?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Dum Mai 15, 2011 1:49 pm

slashu a scris:
illie_alex a scris:
Admin a scris:
illie_alex a scris:45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

detalii...ceva? cati ati fost (eventual cine), cat timp v-a luat... povesteste-ne! Smile

am plecat din Gl 3 neam mai intalnit cu unul deci 4... cam 100km dus intors vreme frumoasa soare arzator ... la 8:15 am trecut cu bacul si la 18:00 am ajus pe malul dunarii in Gl Smile) , prea tare , prea beton :X, as face drumul asta de 3 ori pe saptamana daca as avea cu cine :X

greu traseul?


nu mi s`a parut foarte greu , poate sunt eu mai rezistent, dar au fost urcari poate de doua ori mai lungi decat ca la garboavele sicu inclinatie mai mare si coborari foarte lungi , pietre /noroi/nisip... un traseu destul de greu pentru tinerii din club Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Dum Mai 15, 2011 8:50 pm

illie_alex a scris:
Admin a scris:
illie_alex a scris:45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

detalii...ceva? cati ati fost (eventual cine), cat timp v-a luat... povesteste-ne! Smile

am plecat din Gl 3 neam mai intalnit cu unul deci 4... cam 100km dus intors vreme frumoasa soare arzator ... la 8:15 am trecut cu bacul si la 18:00 am ajus pe malul dunarii in Gl Smile) , prea tare , prea beton :X, as face drumul asta de 3 ori pe saptamana daca as avea cu cine :X
Cumetre ,am eu unul de 100 si nu prea pupi asfaltul.Insa mai trebuie lucrat la timp affraid

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 12:05 am

Maus a scris:
illie_alex a scris:
Admin a scris:
illie_alex a scris:45-50km/h in padure la tzutzuiatu :X mai vreau bounce

detalii...ceva? cati ati fost (eventual cine), cat timp v-a luat... povesteste-ne! Smile

am plecat din Gl 3 neam mai intalnit cu unul deci 4... cam 100km dus intors vreme frumoasa soare arzator ... la 8:15 am trecut cu bacul si la 18:00 am ajus pe malul dunarii in Gl Smile) , prea tare , prea beton :X, as face drumul asta de 3 ori pe saptamana daca as avea cu cine :X
Cumetre ,am eu unul de 100 si nu prea pupi asfaltul.Insa mai trebuie lucrat la timp affraid


nu am putut merge cum am vrut noi , am fost 3 dar nu toti au tinut pasul... pauza de masa e normala Smile merge ... sa ma anunt cand vrei sa mergi sa scrii aici ca eu merg Smile bounce dar cu o songura conditite, sa nu ma lasi prea in urma, nu am probleme la urcat la coborari dar sa nu ma lasi prea in urma

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 2:41 am

Lasa si un telefon ca e mai usor sa dau de tine.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 5:11 am

Maus a scris:Lasa si un telefon ca e mai usor sa dau de tine.


0756.912.316- e si la profil Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Tutuiatu

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 6:59 am

Duminica am urcat si noi pe 'varf'.
Adi, impreuna cu mine, (adica 2 Adi) am trecut cu bacul de 7:30 spre Macin. In drum ne-am intalnit cu baiatul din Macin care se grabea sa se intalneasca cu colegii din GL. Noi ne stabilisem traseul (si era exact in sens invers) si asa ca nu ne-am intors.
Ne-am intalnit in final pe bacul de intors.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 7:09 am

Laughing Laughing Stiam eu ca sunteti impartiti pe grupe de interese... bounce

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 7:18 am

Flipper_gl a scris:Duminica am urcat si noi pe 'varf'.
Adi, impreuna cu mine, (adica 2 Adi) am trecut cu bacul de 7:30 spre Macin. In drum ne-am intalnit cu baiatul din Macin care se grabea sa se intalneasca cu colegii din GL. Noi ne stabilisem traseul (si era exact in sens invers) si asa ca nu ne-am intors.
Ne-am intalnit in final pe bacul de intors.

sa-ti mai trimitem un mesaj sa te lamureti ce si cum? Smile)) Razz

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Vizitato Lun Mai 16, 2011 11:03 pm

Lasa ca data viitoare ne vom anunta intentiile - online.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty tzutzuiatu

Mesaj  Vizitato Mar Mai 17, 2011 12:07 am

Flipper_gl a scris:Lasa ca data viitoare ne vom anunta intentiile - online.

foarte bine Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

 tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_! Empty Re: tura Duminica 15 mai_TZUTZUIATU TROPHY_!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum