Clubul de Ciclism Galati
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyMar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyVin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyMier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyMier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyDum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyDum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptySam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptySam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) EmptyVin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra)

In jos

Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) Empty Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra)

Mesaj  Vizitato Sam Mai 26, 2012 12:03 pm

Vand bicicleta Trek OCLV 120 Carbon

Dotari:
Cadru din fibra de carbon superior Trek OCLV 120, masurand 56 de cm sau 22 inch, buna pentru 1.78-1.88 metri inaltime, fabricat de mana in Waterloo, Wisconsin, USA, de culoare negru metalizat ; link: http://www.chainreaction.com/oclvhistory.htm
Furca din fibra de carbon Trek OCLV;
Roti Rolf Vector Comp, pe rulmenti industriali;
Spite DT SWISS AERO;
Cauciuc fata CST UltraSpeed 700x23C, rosu pe margini;
Cauciuc spate Maxxis Detonator 700x23C, rosu pe margini;
Clesti frana fata-spate Shimano Dura-Ace BR-7700 cu saboti Jagwire;
Pinioane Shimano Ultegra CS-6500, cu raportul 12-27T, grup de 9 pinioane;
Deraior foi Shimano Dura-Ace FD-7700;
Deraior pinioane Shimano Dura-Ace RD-7700, cu patina scurta;
Angrenaj Shimano Ultegra FC-6600 cu brate de 172,5mm si raportul 39-52T, 2 foi;
Monobloc Shimano Road Hollowtech II;
Lant Shimano Ultegra/Deore XT CN-HG93;
Manete integrate/ergopowere Shimano Dura-Ace FlightDeck ST-7700, cu posibilitate de control a unui ciclocomputer Shimano FlightDeck direct din manete, fara a mai lua mana de pe ele(printr-un fir de legatura);
Camasi cabluri si cabluri Jagwire;
Tija sa din fibra de carbon Felina;
Suport bidon din carbon Woodman Components
Sa Velo Concept;
Ghidon ITM aluminiu ;
Ghidolina SRAM;
Pipa Felina din carbon;
Cheita rapida sa Giant;
Cuvetarie de 1 inch si 1/8 Ritchey WCS;
Pedale Time;
Ciclocomputer wireless;
Nu se vinde pe piese!
Greutate: 8 kg.( exact cum se prezinta in poze)

Bicicleta Trek OCLV 120 carbon a fost desfacuta pe bucati, curatata fiecare piesa, unsa in consecinta si asamblata la loc. Ghidolina, cablajele, sabotii, cauciucul de spate Detonator sunt noi si lantul, pinioanele, angrenajul si saua sunt aproape noi, folosite putin. Astfel ca bicicleta se prezinta in stare tehnica si optica EXCELENTA, cu foarte mici zgarieturi in unele locuri, inevitabile de la uzura normala. Echiparea este full Dura-Ace 7700 si Ultegra 6600/6500. Transmisia functioneaza precis, franele ingheata, rotile pe rulmenti opun rezistenta foarte mica la inaintare, este o bicicleta comoda. Pozele vorbesc de la sine. Merita vazuta!

Un exemplar asemanator, putin modificat, tot OCLV a fost folosit de Lance Armstrong !

Pret:950 euro, cu transport asigurat oricunde in Romania prin Fan Curier.
Contact: e-mail :uriasu_12@yahoo.com ; telefon:0724199726
Poze:
https://picasaweb.google.com/100443190840062047389/TrekOCLVCarbonDuraAceUltegra#5746539607429065378
Album:
https://picasaweb.google.com/100443190840062047389/TrekOCLVCarbonDuraAceUltegra
De la Trek OCLV Carbon Dura-Ace Ultegra
De la Trek OCLV Carbon Dura-Ace Ultegra
De la Trek OCLV Carbon Dura-Ace Ultegra
De la Trek OCLV Carbon Dura-Ace Ultegra

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) Empty Re: Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra)

Mesaj  Vizitato Dum Iun 17, 2012 12:38 am

Ultim pret: 740 euro!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) Empty Re: Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra)

Mesaj  Vizitato Sam Iun 23, 2012 9:01 am

700 euro

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) Empty Re: Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra)

Mesaj  Vizitato Sam Aug 04, 2012 1:06 pm

VANDUTA!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra) Empty Re: Cursiera Trek OCLV (full carbon, Dura-Ace, Ultegra)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum