Clubul de Ciclism Galati
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyMar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyVin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyMier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyMier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyDum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyDum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptySam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptySam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati EmptyVin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

3 participanți

In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mar Iun 14, 2011 10:17 am

Traseul de MTB Galati - Sendreni - Smardan - Galati - harta aproximativa aici: http://www.bikemap.net/route/714079
Majoritatea traseului pe plat, de incepatori, asa ca toata lumea este invitata sa participe. Tura se anuleaza in caz de ploaie.

Plecarea in jurul orei 18.00, ora exacta si locul de plecare le aflati la 0744379872 pe la 15.00-16.00... dati bip daca n-aveti credit Smile
Momentan inscrisi in tura: Muti

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mar Iun 14, 2011 9:46 pm

Pai plecarea se va face din parcare de la Billa 1 din micro 19 in jurul ori 18:00-18:15. E traseu de vreo 30km, deci timp de parcurgere 90 minute.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mar Iun 14, 2011 10:05 pm

Din pacate nu am cum sa ajung,tre sa repar dinti

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  AndreiCiclistul Mar Iun 14, 2011 10:17 pm

Sarputea sa apar si eu cu harbu' meu...
AndreiCiclistul
AndreiCiclistul

Mesaje : 442
Reputatie : 7
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Sa...

Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mar Iun 14, 2011 10:41 pm

bai , voi fi prezent , o zis nenea slashu ca`i e dor de mine Rolling Eyes

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 12:15 am

Atât! Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 2:40 am

nenea slashu , vii si tu? ne onorezi cu repzenta ta? Smile)

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 4:00 am

Vin ca am de dat jos din burta Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 4:34 am

In jur de 18.25 vom fi si doi incepatori plus cipt2001 la sensul giratoriu dupa benzinaria din Micro19. Insa cum noi vom pedala domol o sa va salutam din mers Smile.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 4:38 am

oana.elena a scris:In jur de 18.25 vom fi si doi incepatori plus cipt2001 la sensul giratoriu dupa benzinaria din Micro19. Insa cum noi vom pedala domol o sa va salutam din mers Smile.

stai linistita ca sunt putini "profesionisti" printre noi si nu este antrenament ci doar o tura Very Happy fiecare pedaleaza cum considera de cuviinta, dupa ritmul propriu Wink

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 6:11 am

deci momentan suntem asa:

george (muti)
alex (ilie)
andrei (injected-sefu')
silviu (slashu)
cipt
oana +1

andrei vine si cosmin?

am trecut azi pe la mausbike la magazin, maus nu vine in tura ca e dadaca Very Happy, cristi munceste pana tarziu.

restul care mai doresc, la 18.00-18.10 la Billa 1 in micro 19

gata, ma duc inapoi pe trainer Razz

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  AndreiCiclistul Mier Iun 15, 2011 10:15 am

Asteptam pozele...
AndreiCiclistul
AndreiCiclistul

Mesaje : 442
Reputatie : 7
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Sa...

Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  cipt2001 Mier Iun 15, 2011 10:25 am

Noi am plecat un pic mai tarziu (un domn de pe drum ne-a spus ca ati trecut cu 20-30 de minute inainte) si cum nu stiam ce ne asteapta pe langa combinat am preferat sa ne intoarcem tot pe dig. Ca sa recuperez am urcat dealul de la intrare in oras de mai multe ori Smile

cipt2001

Mesaje : 186
Reputatie : 17
Data de inscriere : 12/05/2011

Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 11:12 am

cipt2001 a scris:Noi am plecat un pic mai tarziu (un domn de pe drum ne-a spus ca ati trecut cu 20-30 de minute inainte) si cum nu stiam ce ne asteapta pe langa combinat am preferat sa ne intoarcem tot pe dig. Ca sa recuperez am urcat dealul de la intrare in oras de mai multe ori Smile

trebuia sa ne dai un telefon ca mai intarziati si va asteptam Smile

oricum, am facut traseul mai scurt (25km) fara sa vrem... putin mai scurt si o luam prin halda de zgura, sau combinat Rolling Eyes
a fost fun, am ajuns toti odata in Galati ca unul din aia nervosi a facut pana, si melcii au plecat inainte sa aiba avans albino
tot ma chinui sa scot pozele de pe iphone, dar... nu vrea Sad cred ca s-a bulit cablul rabbit

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty ...

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 10:29 pm

da...se pare ca unii nu au fost chiar asa de norocosi...am facut pana (2 gauri pe roata fata)dar noroc de muti care avea petice ...le multumesc lui muti(George)si lui Alex ca mi-au rezolvat roata ....era sa uit sa ii multumesc lui Injected pt.sageata facuta sa mergem pe drumu cel bun Very Happy Very Happy Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  AndreiCiclistul Mier Iun 15, 2011 11:12 pm

cosmincoliba a scris:da...se pare ca unii nu au fost chiar asa de norocosi...am facut pana (2 gauri pe roata fata)dar noroc de muti care avea petice ...le multumesc lui muti(George)si lui Alex ca mi-au rezolvat roata ....era sa uit sa ii multumesc lui Injected pt.sageata facuta sa mergem pe drumu cel bun Very Happy Very Happy Very Happy
bounce bounce lol!
AndreiCiclistul
AndreiCiclistul

Mesaje : 442
Reputatie : 7
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 28
Localizare : Pe Sa...

Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Mier Iun 15, 2011 11:39 pm

Mergeti maine cu MTB-ul la garboavele? What a Face

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  adi romanu Joi Iun 16, 2011 8:53 am

cred ca mai bine ar fi sa ramana pe sambata ,cum ramasese stabilit
...ptr ca unii dintre noi mai si muncesc...nu au 16 anisori:D
adi romanu
adi romanu

Mesaje : 147
Reputatie : 12
Data de inscriere : 07/05/2011
Localizare : Galati

http://dancingmaus.blogspot.ro/

Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Joi Iun 16, 2011 9:35 am

adi romanu a scris:cred ca mai bine ar fi sa ramana pe sambata ,cum ramasese stabilit
...ptr ca unii dintre noi mai si muncesc...nu au 16 anisori:D

ai dat`o de gard cu " 16 anisori "

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Joi Iun 16, 2011 11:02 am

adi... ma scuzi ca te-am suparat

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  adi romanu Joi Iun 16, 2011 11:25 am

nu mai suparat a fost doar sub forma de gluma...mi-as fi dorit sa mai am si eu 16 anisori sa zburd cu bike-ul sa am timp liber!sper ca sambata sa fim cat mai multi ptr off-road si sa nu o dau iau in bara cu liberul ptr sambata de la servici...asta aflu doar maine seara , stai chill.Alex nu cred ca ne cunoastem asa de bine ca sa stii daca o dau de gard sau nu!

adi romanu
adi romanu

Mesaje : 147
Reputatie : 12
Data de inscriere : 07/05/2011
Localizare : Galati

http://dancingmaus.blogspot.ro/

Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Vizitato Joi Iun 16, 2011 12:59 pm

adi romanu a scris:nu mai suparat a fost doar sub forma de gluma...mi-as fi dorit sa mai am si eu 16 anisori sa zburd cu bike-ul sa am timp liber!sper ca sambata sa fim cat mai multi ptr off-road si sa nu o dau iau in bara cu liberul ptr sambata de la servici...asta aflu doar maine seara , stai chill.Alex nu cred ca ne cunoastem asa de bine ca sa stii daca o dau de gard sau nu!


peace man , era doar o vorba Smile

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati Empty Re: miercuri 15 iunie - tura MTB: Galati - Sendreni - Smardan - Galati

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum