Clubul de Ciclism Galati
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Vand diferite piese MTB (preturi de sh)
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyMar Sept 25, 2012 3:49 am Scris de crf1988

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyVin Sept 21, 2012 10:14 am Scris de ciprian

» Cursa de MTB in Galati
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyMier Sept 19, 2012 4:16 am Scris de emil

» Zemes – o noua provocare pentru Mountain Biking
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyMier Sept 19, 2012 1:45 am Scris de Vizitator

» palavrageala...
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyDum Sept 09, 2012 9:39 pm Scris de cipt2001

» Vand tricou ciclism
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyDum Sept 09, 2012 1:29 pm Scris de Cosminebu

» LA MULTI ANI!!
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptySam Sept 08, 2012 12:22 pm Scris de Vizitator

» Vand cursiera Legnano
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptySam Sept 08, 2012 10:22 am Scris de crf1988

» Tura prin Dobrogea, 175km, sambata 08.09.2012
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity EmptyVin Sept 07, 2012 4:30 am Scris de cipt2001

Ne gasesti si pe Facebook!
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity

In jos

Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity Empty Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity

Mesaj  Vizitato Dum Aug 19, 2012 8:10 am

Bicicleta are cadrul de aluminiu, portbagaj, cric si cos fata, roti de 28" cu jante duble , spite inoxidabile si anvelope reflectorizante
Un avantaj major al acestei biciclete este butucul de spate nexus cu 3 viteze in butuc ideal pentru plimbarile prin oras cu un relief diferit , vale, deal, plat. Schimbarea vitezelor este silentioasa , rapida si eficienta de fiecare data. Neintrand praful, mizerie acest tip de butuc are o durata foarte mare de viata .
Butucul de fata are integrat un dinam care poate fi folosit pe timp de noapte si care nu infraneaza roata mai deloc in timpul mersului si este foarte silentios.
Pentru mai multe detalii puteti intra aici : http://idealbikes.ro/?section=2159&language=ro_RO&itemid1494=2220
Bicicleta se afla in stare foarte buna , nu a fost folosita prea mult timp . Are acte si garantie aproximativ 2 ani . Marimea bicicletei este M ideala pentru persoanele medii sau inalte intre 1.70 si 1.85 m . Pretul bicicletei este de 1500 lei .
Date de contact : Andrei Gheorghiu , nr tel : 0740118384.
Vand bicicleta oras de dama Ideal Innercity Ideal2012 [/img]

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum